|
Posted on 2011-08-13 12:19:44 |
|
Posts: 1709 | Joined: 2009-09-27 | Offline |
|
W tym dziale znajdziecie historie mistrzostw rozgrywanych w Teamhb . Twórcą tego projektu jest Grzymisław , gratulacje za wykonanie |
|
|
|
Posted on 2011-08-13 12:38:39 |
|
Grzymislaw | |
|
Kamil prosił, aby zamieścić też na polskim forum, więc zamieszczam historię Mistrzostw Świata w TeamHB.
Miejsca zajmowane przez poszczególne drużyny:
Kraj 1 MŚ / 2 MŚ
Francja 3. / 1.
Niemcy 1. / 5-8
Rosja 5-8 / 2.
Węgry 2. / 9-12
Ukraina 5-8 / 4.
Hiszpania 4. / 5-8
Słowenia BK / 3rd
Szwecja 5-8 / 13-16
Bośnia i Hercegovina 5-8 / 9-12
Włochy 13-16 / 5-8
Czechy 13-16 / 13-16
Polska BK / 9-12
Serbia 9-12 / BK
Brazylia 13-16 / 13-16
Macedonia 9-12 / BK
Rumunia 9-12 / BK
Portugalia BK / 5-8
Chorwacja BK / 13-16
Belgia 9-12 / BK
USA BK / 9-12
UK 13-16 / BK
Dania BK / BK
Łotwa BK / BK
Słowacja BK / BK
Holandia BK / BK
Szwajcaria BK / BK
Argentyna - / BK
Chiny, Islandia i Austria nie grały w poprzednich sezonach
BK - oznacza brak kwalifikacji do głównego turnieju |
|
|
|
Posted on 2011-08-13 12:54:45 |
|
Grzymislaw | |
|
I Mistrzostwa Świata w TeamHB
Kwalifikacje:
Grupa A
Holandia 35-43 Rosja
Niemcy 46-24 Holandia
Rosja 46-42 Niemcy
Rosja 37-22 Holandia
Niemcy 40-33 Rosja
Holandia 29-41 Niemcy
Końcowa kolejność:
1.Niemcy 5pts +37 goals
2.Rosja 5pts +20
3.Holandia 0pts -57
Grupa B
Ukraina 46-41 Chorwacja
Chorwacja 36-47 Ukraina
Ukraina 34-40 USA
Chorwacja 39-46 Macedonia
Macedonia 47-40 Ukraina
USA 47-49 Chorwacja
Macedonia 41-33 USA
Ukraina 44-48 Macedonia
Macedonia 50-52 Chorwacja
Chorwacja 49-45 USA
USA 45-43 Macedonia
USA 33-38 Ukraina
Końcowa kolejność:
1.Macedonia 8pts +22
2.Ukraina 6pts +4
3.Chorwacja 6pts -15
4.USA 4pts -11
Grupa C
Słowenia 34-37 UK
UK 37-44 Hiszpania
Słowenia 36-39 Hiszpania
UK 42-34 Słowenia
Hiszpania 45-45 UK
Hiszpania 38-41 Słowenia
Końcowa kolejność:
1.Hiszpania 5pts +7
2.UK 5pts +4
3.Słowenia 2pts -11
Grupa D
Francja 33-40 Rumunia
Rumunia 40-35 Polska
Francja 34-34 Polska
Rumunia 28-37 Francja
Polska 37-30 Rumunia
Polska 39-41 Francja
Końcowa kolejność:
1.Francja 5pts +4
2.Rumunia 4pts -4
3.Polska 3pts 0
Grupa E
Czechy 50-42 Łotwa
Łotwa 36-45 Serbia
Czechy 56-56 Serbia
Łotwa 48-47 Czechy
Serbia 47-31 Łotwa
Serbia 48-43 Czechy
Końcowa kolejność:
1.Serbia 7pts +31
2.Czechy 3pts +2
3.Łotwa 2pts -32
Grupa "F"
Belgia 36-46 Brazylia
Portugalia 43-45 Belgium
Portugalia 46-57 Brazylia
Brazylia 51-45 Belgia
Belgia 47-46 Portugalia
Brazylia 44-49 Portugalia
Końcowa kolejność:
1.Brazylia 6pts +22
2.Belgia 4pts -13
3.Portugal 2pts -9
Grupa G
Szwecja 43-24 Szwajcaria
Dania 35-51 Węgry
Szwajcaria 35-48 Dania
Węgry 41-41 Szwecja
Szwecja 39-26 Dania
Węgry 40-22 Szwajcaria
Szwajcaria 23-48 Szwecja
Węgry 44-32 Dania
Denmark 45-42 Szwajcaria
Szwecja 39-36 Węgry
Dania 32-41 Szwecja
Szwajcaria 27-51 Węgry
Końcowa kolejność
1.Szwecja 11pts +69
2.Węgry 9pts +67
3.Dania 4pts -34
4.Szwajcaria 0pts -102
Grupa H
Bośnia i Hercegowina 38-36 Słowacja
Słowacja 41-45 Włochy
Włochy 40-36 Bośnia i Hercegowina
Słowacja 46-43 Bośnia i Hercegowina
Włochy 47-35 Słowacja
Bośnia i Hercegowina 41-34 Włochy
Końcowa kolejność
1.Italy 6pts +13
2.Bośnia i Hercegowina 4pts +2
3.Słowacja 2pts -15
|
Last edited on 2011-08-13 at 14:18 |
|
|
Posted on 2011-08-13 13:07:17 |
|
Grzymislaw | |
|
Turniej główny
fazy grupowej
Grupa A
Rumunia 41-36 Wielka Brytania
Niemcy 39-45 Ukraina
Wielka Brytania 31-45 Niemcy
Ukraina 47-48 Rumunia
Rumunia 45-50 Niemcy
Ukraina 45-38 Wielka Brytania
klasyfikacja końcowa
1.Niemcy 4pts +13
2.Ukraina 4pts +12
3.Romania 4pts +1
4.Wielka Brytania -26
Grupa B
Węgry 42-31 Rosja
Serbia 52-41 Czechy
Rosja 49-47 Serbia
Czechy 30-46 Węgry
Węgry 47-46 Serbia
Czechy 41-45 Rosja
klasyfikacja końcowa
1.Węgry 6pts +28
2.Rosja 4pts -5
3.Serbia 2pkt +8
4.Czechy 0pts -31
Grupa C
Włochy 31-39 Szwecja
Belgia 46-49 Bośnia i Hercegowina
Szwecja 40-45 Belgia
Bośnia i Hercegowina 41-37 Włochy
Włochy 47-48 Belgia
Bośnia i Hercegowina 34-37 Szwecja
klasyfikacja końcowa
1.Szwecja 4pts +6
2.Bośnia i Hercegowina 4pts +4
3.Belgia 4pts +3
4.Włochy 0pts -13
Grupa D
Francja 45-38 Hiszpania
Macedonia 49-47 Brazylia
Hiszpania 44-38 Macedonia
Brazylia 40-44 Francja
Francja 50-44 Macedonia
Brazylia 40-45 Hiszpania
klasyfikacja końcowa
1.Francja 6pts +17
2.Hiszpania 4pts +4
3.Macedonia 2pkt -10
4.Brazylia 0pts -11
Ćwierćfinał
Szwecja 50-51 (OT) Hiszpania
Węgry 35-23 Bośnia i Hercegowina
Niemcy 50-39 Rosja
Francja 45-40 Ukraina
Półfinały
Hiszpania 34-41 Niemcy
Francja 36-40 Węgry
Brązowy medal gry
Francja 40-33 Hiszpanii
końcowy
Niemcy 50-45 Węgry
|
|
|
|
Posted on 2011-08-13 14:27:30 |
|
Posts: 1709 | Joined: 2009-09-27 | Offline |
|
II Mistrzostwa Świata w TeamHB
Kwalifikacje
Grupa A
Dania 24-32 Polska
Serbia 34-31 Węgry
Polska 27-27 Serbia
Węgry 34-27 Dania
Dania 34-31 Serbia
Węgry 26-30 Polska
Polska 31-28 Dania
Węgry 33-18 Serbia
Serbia 33-27 Polska
Dania 28-34 Węgry
Serbia 37-38 Dania
Polska 34-21 Węgry
Końcowa kolejność:
1.Polska 9pts +22
2.Węgry 6pts +8
3.Serbia 5pts -10
4.Dania 4pts -20
Grupa B
UK 26-35 Rosja
Rosja 29-32 USA
USA 30-34 UK
Rosja 40-23 UK
USA 22-33 Rosja
UK 30-32 USA
Końcowa kolejność:
1.Rosja 6pts +34
2.USA 4pts -10
3.UK 2pts -24
Grupa C
Łotwa 25-36 Francja
Francja 36-23 Włochy
Włochy 30-32 Łotwa
Francja 40-30 Łotwa
Włochy 30-36 Francja
Łotwa 30-34 Włochy
Końcowa kolejność:
1.Francja 8pts +40
2.Włochy 2pts -17
3.Łotwa 2pts -23
Grupa D
Hiszpania 30-29 Słowenia
Belgia 31-27 Hiszpania
Belgia 33-35 Słowenia
Słowenia 34-34 Hiszpania
Hiszpania 32-30 Belgia
Słowenia 36-29 Belgia
Końcowa kolejność:
1.Słowenia 5pts +8
2.Spain 5pts -1
3.Belgia 2pts -7
Grupa E
Czechy 36-29 Argentyna
Szwajcaria 17-32 Niemcy
Argentyna 30-34 Szwajcaria
Niemcy 28-34 Czechy
Czechy 36-25 Szwajcaria
Niemcy 39-24 Argentyna
Argentyna 19-36 Czechy
Niemcy 38-33 Szwajcaria
Szwajcaria 30-33 Argentyna
Czechy 30-25 Niemcy
Szwajcaria 21-31 Czechy
Argentyna 23-39 Niemcy
Końcowa kolejność:
1.Czechy 12pts +56
2.Niemcy 8pts +40
3.Szwajcaria 2pts -40
4.Argentyna 2pts -56
Grupa F
Chorwacja 42-35 Rumunia
Szwecja 35-20 Słowacja
Rumunia 28-34 Szwecja
Słowacja 29-33 Chorwacja
Chorwacja 31-41 Szwecja
Słowacja 25-20 Rumunia
Rumunia 40-34 Chorwacja
Słowacja 29-39 Szwecja
Szwecja 28-27 Rumunia
Chorwacja 35-24 Słowacja
Szwecja 37-30 Chorwacja
Rumunia 32-28 Słowacja
Końcowa kolejność:
1.Szwecja 12pts +49
2.Chorwacja 6pts -1
3.Rumunia 4pts -9
4.Słowacja 2pts -40
Grupa G
Brazylia 35-33 Holandia
Holandia 30-36 Ukraina
Ukraina 44-33 Brazylia
Holandia 30-37 Brazylia
Ukraina 33-29 Holandia
Brazylia 39-40 Ukraina
Końcowa kolejność:
1.Ukraina 8pts +22
2.Brazil 4pts -3
3.Holandia 0pts -19
Grupa H
Bośnia i Hercegowina 37-29 Portugalia
Macedonia 23-39 Bośnia i Hercegowina
Portugalia 41-35 Macedonia
Portugalia 36-38 Bośnia i Hercegowina
Bośnia i Hercegowina 33-30 Macedonia
Macedonia 42-38 Portugalia
Końcowa kolejność:
1.Bośnia i Hercegowina 8pts +29
2.Portugalia 2pts -8
3.Macedonia 2pts -21
|
|
|
|
Posted on 2011-08-13 14:27:51 |
|
Posts: 1709 | Joined: 2009-09-27 | Offline |
|
Turniej główny
Faza grupowa
Grupa A
Rosja 20-25 Hiszpania
Polska 27-28 Czechy
Hiszpania 21-28 Polska
Czechy 23-29 Rosja
Rosja 28-25 Polska
Czechy 26-31 Hiszpania
Końcowa kolejność:
1.Rosja 4pts +4
2.Hiszpania 4pts +3
3.Polska 2pts +3
4.Czechy 2pts -10
Grupa B
Słowenia 25-30 Niemcy
Węgry 25-26 Szwecja
Niemcy 24-37 Węgry
Szwecja 25-29 Słowenia
Niemcy 35-29 Szwecja
Węgry 31-32 Słowenia
Końcowa kolejność:
1.Słowenia 4pts 0
2.Niemcy 4pts -2
3.Węgry 2pts +11
4.Szwecja 2pts -9
Grupa C
Chorwacja 35-38 USA
Włochy 38-25 Portugalia
Portugalia 37-26 Chorwacja
USA 31-33 Włochy
Chorwacja 32-24 Włochy
Portugalia 24-23 USA
Końcowa kolejność:
1.Włochy 4pts +7
2.Portugalia 4pts -1
3.USA 2pts 0
4.Chorwacja 2pts -6
Grupa D
Brazylia 28-39 Francja
Bośnia i Hercegowina 34-27 Ukraina
Francja 32-26 Bośnia i Hercegowina
Ukraina 39-35 Brazylia
Bośnia i Hercegowina 37-34 Brazylia
Francja 30-38 Ukraina
Końcowa kolejność:
1.Francja 4pts +9
2.Ukraina 4pts +5
3.Bośnia i Hercegowina 4pts +4
4.Brazylia 0pts -18
Ćwierćfinały
Włochy 26-39 Ukraina
Słowenia 30-24 Portugalia
Rosja 29-25 Niemcy
Francja 35-27 Hiszpania
Półfinały
Ukraina 24-35 Rosja
Francja 32-24 Słowenia
Mecz o 3. miejsce
Ukraina 22-30 Słowenia
Finał
Francja 29-25 Rosja
|
|
|
|
Posted on 2011-09-01 13:05:35 |
|
Grzymislaw | |
|
III Mistrzostwa Świata w TeamHB - kwalfikacje
Grupa A
Serbia 37-17 Belgia
Chiny 10-35 Węgry
Belgia 30-29 Chiny
Węgry 39-24 Serbia
Serbia 31-13 Chiny
Węgry 36-28 Belgia
Belgia 40-28 Serbia
Węgry 36-12 Chiny
Chiny 28-34 Belgia
Serbia 22-33 Węgry
Chiny 25-35 Serbia
Belgia 17-37 Węgry
Końcowa kolejność:
1.Węgry 12pts +103
2.Serbia 6pts +10
3.Belgia 6pts -29
4.Chiny 0pts -84
Grupa B
Niemcy 38-22 Łotwa
Łotwa 35-45 Brazylia
Niemcy 34-34 Brazylia
Łotwa 29-41 Niemcy
Brazylia 33-30 Łotwa
Brazylia 32-36 Niemcy
Końcowa kolejność:
1.Niemcy 7pts +32
2.Brazylia 5pts +9
3.Łotwa 0pts -41
Grupa C
Włochy 35-21 Portugalia
Argentyna 25-37 Francja
Portugalia 23-33 Argentyna
Francja 36-28 Włochy
Włochy 34-27 Argentyna
Francja 36-20 Portugalia
Portugalia 23-28 Włochy
Francja 32-20 Argentyna
Argentyna 31-25 Portugalia
Włochy 27-29 Francja
Argentyna 18-34 Włochy
Portugalia 24-29 Francja
Końcowa kolejność:
1.Francja 12pts +55
2.Włochy 8pts +32
3.Argentyna 4pts -31
4.Portugalia 0pts -56
Grupa D
Szwajcaria 22-37 Czechy
USA 23-33 Szwecja
Czechy 38-38 USA
Szwecja 35-12 Szwajcaria
Szwajcaria 30-34 USA
Szwecja 36-23 Czechy
Czechy 36-26 Szwajcaria
Szwecja 27-25 USA
USA 27-34 Czechy
Szwajcaria 18-32 Szwecja
USA 30-29 Szwajcaria
Czechy 29-37 Szwecja
Końcowa kolejność:
1.Szwecja 12pts +70
2.Czechy 7pts +11
3.USA 5pts -14
4.Szwajcaria 0pts -67
Grupa E
Ukraina 38-30 Dania
UK 26-36 Bośnia i Hercegowina
Dania 32-25 UK
Bośnia i Hercegowina 40-36 Ukraina
Ukraina 30-16 UK
Bośnia i Hercegowina 37-32 Dania
Dania 35-38 Ukraina
Bośnia i Hercegowina 28-15 UK
UK 20-37 Dania
Ukraina 22-35 Bośnia i Hercegowina
UK 22-34 Ukraina
Dania 24-35 Bośnia i Hercegowina
Końcowa kolejność:
1.Bośnia i Hercegowina 12pts +56
2.Ukraina 8pts +20
3.Dania 4pts -3
4.UK 0pts -73
Grupa F
Islandia 39-34 Słowacja
Polska 37-22 Rosja
Słowacja 27-34 Polska
Rosja 20-36 Islandia
Islandia 19-30 Polska
Rosja 31-39 Słowacja
Słowacja 29-34 Islandia
Rosja 16-36 Polska
Polska 32-18 Słowacja
Islandia 36-35 Rosja
Polska 33-20 Islandia
Słowacja 34-25 Rosja
Końcowa kolejność:
1.Polska 12pts +80
2.Islandia 8pts +3
3.Słowacja 4pts -14
4.Rosja* 0pts -69
*Rosja grała wszystkie mecze ustawieniem BOT
Grupa G
Hiszpania 32-23 Chorwacja
Chorwacja 25-31 Macedonia
Macedonia 21-32 Hiszpania
Chorwacja 33-33 Hiszpania
Macedonia 34-28 Chorwacja
Hiszpania 35-37 Macedonia
Końcowa kolejność:
1.Macedonia 6pts +3
2.Hiszpania 5pts +18
3.Chorwacja 1pts -21
Grupa H
Austria 23-35 Rumunia
Słowenia 36-25 Holandia
Rumunia 28-25 Słowenia
Holandia 29-24 Austria
Austria 16-37 Słowenia
Holandia 15-30 Rumunia
Rumunia 37-8 Austria
Holandia 18-29 Słowenia
Słowenia 27-25 Rumunia
Austria 13-36 Holandia
Słowenia 30-4 Austria
Rumunia 29-9 Holandia
Końcowa kolejność:
1.Rumunia 10pts +77
2.Słowenia 10pts +68
3.Holandia 4pts -29
4.Austria 0pts -116
|
|
|
|
Posted on 2011-09-01 13:11:41 |
|
Grzymislaw | |
|
III Mistrzostwa Świata w TeamHB - turniej główny
Faza grupowa
Grupa A
Polska 36-19 Brazylia
Węgry 29-27 Francja
Brazylia 37-37 Węgry
Francja 30-22 Polska
Polska 26-26 Węgry
Francja 27-31 Brazylia
Końcowa kolejność:
1.Węgry 4pts +2
2.Polska 3pts +9
3.Brazylia 3pts -13
4.Francja 2pts +2
Grupa B
Macedonia 37-27 Włochy
Szwecja 39-27 Islandia
Włochy 20-22 Szwecja
Islandia 34-34 Macedonia
Macedonia 25-34 Szwecja
Islandia 29-35 Włochy
Końcowa kolejność:
1.Szwecja 6pts +23
2.Macedonia 3pts +1
3.Włochy 2pts -6
4.Islandia 1pt -18
Grupa C
Rumunia 35-26 Bośnia i Hercegowina
Hiszpania 28-34 Czechy
Bośnia i Hercegowina 27-33 Hiszpania
Czechy 22-29 Rumunia
Rumunia 27-23 Hiszpania
Czechy 32-31 Bośnia i Hercegowina
Końcowa kolejność:
1.Rumunia 6pts +20
2.Czechy 4pts 0
3.Hiszpania 2pts -4
4.Bośnia i Hercegowina 0pts -16
Group D
Serbia 32-39 Ukraina
Słowenia 25-15 Niemcy
Ukraina 31-38 Słowenia
Niemcy 37-31 Serbia
Serbia 30-34 Słowenia
Niemcy 29-35 Ukraina
Końcowa kolejność:
1.Słowenia 6pts +21
2.Ukraina 4pts +6
3.Niemcy 2pts -10
4.Serbia 0pts -17
Ćwierćfinały
Rumunia 29-23 Ukraina
Szwecja 33-25 Czechy
Węgry 36-30 Macedonia
Słowenia 31-30 Polska
Półfinały
Rumunia 22-23 Węgry
Słowenia 22-28 Szwecja
Mecz o 3. miejsce
Słowenia 31-30 Rumunia
Finał
Szwecja 26-17 Węgry |
|
|
|
Posted on 2011-09-07 18:09:26 |
|
Grzymislaw | |
|
|
|
Posted on 2011-09-07 18:13:47 |
|
Grzymislaw | |
|
|
|