Krzysztof270291 | |
|
Podsumowanie I kolejki II fazy grupowej
Grupa A
MKST Astra Nowa Sól 32-18 RK Djakovo
Spkojne zwycięstwo faworyta grupy na inaugurację zmagań w grupie A.
UKS PRUS 34-30 RK Moria
Po bardzo wyrównanym meczu ekipa UKS PRUS odniosła cenne zwycięstwo.
Grupa B
HC Metalurg 37-23 HC Castello
Spokojne zwycięstwo faworyta z Macedonii.
chks I łodz 34-21
Ekipa z Łodzi potwierdziła swoją klasę w meczu przeciwko drużynie Gladatiors.
Grupa C
THB Tlatoanis 24-27 Académico Basket Clube Braga
Po bardzo wyrównanym meczu ekipa z Bragi odniosła cenne zwycięstwo.
Blok Cielcza 32-19
Srečko Oražem i Armin Riek poprowadzili drużynę z Cielczy do zwycięstwa nad ekipą CMIK Kungälv.
Grupa D
GOKSiR Wadowice Górne 10-0 VOLVO team Olsztyn
Walkower.
Ludolfina Lublin 34-19 HRK NOVA SELA
Dzięki dobrej postawie rozgrywających ekipa z Lublina udanie zainaugurowała II fazę grupową.
|
|
|
Oxilles17 | |
|
Turniej jeszcze żyje? Ja dzisiaj przegrałem przez kontuzję zawodnika i chyba się żegnam |
|
|
Posts: 781 | Joined: 2014-04-23 | Offline |
|
QUARTERFINALS / SEMIFINALS / FINALS
QUARTERFINALS:
Round 1 (20/10/2014)
UKS PRUS - HC Metalurg
chks I łodz - MKST Astra Nowa Sól
Académico Basket Clube Braga - GOKSiR Wadowice Górne
Ludolfina Lublin - Blok Cielcza
------------------------------------------------------------------------------------------------------
SEMIFINALS:
Round 1 (27/10/2014)
HC Metalurg - Académico Basket Clube Braga
chks I łodz - Blok Cielcza
------------------------------------------------------------------------------------------------------
FINALS:
Match for 3rd place(03/11/2014)
HC Metalurg/Académico Basket Clube Braga - chks I łodz/Blok Cielcza
FINAL (03/11/2014)
HC Metalurg/Académico Basket Clube Braga - chks I łodz/Blok Cielcza
|
Last edited on 2014-10-20 at 16:39 |
|
Posts: 781 | Joined: 2014-04-23 | Offline |
|
Wśród ćwierćfinalistów jest aż 6 polskich drużyn Oto te drużyny:UKS PRUS, chks I łodz, MKST Astra Nowa Sól, GOKSiR Wadowice Górne, Ludolfina Lublin, Blok Cielcza.
|
|
|
Krzysztof270291 | |
|
Kontuzja = bot skład = koniec turnieju... |
|
|
Posts: 781 | Joined: 2014-04-23 | Offline |
|
SEMIFINALS:
Round 1 (27/10/2014)
HC Metalurg - Académico Basket Clube Braga
chks I łodz - Blok Cielcza |
|
|
Posts: 781 | Joined: 2014-04-23 | Offline |
|
FINALS:
Match for 3rd place(10/11/2014)
HC Metalurg - Blok Cielcza
FINAL (10/11/2014)
Académico Basket Clube Braga - chks I łodz |
|
|
Posts: 781 | Joined: 2014-04-23 | Offline |
|
1. miejsce - chks I łodz
2. miejsce - Académico Basket Clube Braga
3. miejsce - HC Metalurg
Gratulacje! |
|
|
|